SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dryckeshorn 8523360
nr 852 3360
Dryckeshorn
silvermonterat, 1800-tal, ostämplad, längd: 27 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 20:31:55
400 kr
450 kr
500 kr